Amistad.com.ua
Рейтинг веб-студии: 10/10
На основе 24 клиентских отзывовФлаєр. Друк флаєрів

 

     Флаєр є невеликого формату листівка, що містить кілька пропозицій рекламного характеру. Рекламні флаєри є свого роду «максі-візитками» підприємства. Часто флаєри дають право на будь-які знижки і (або) є запрошенням на промо-захід (в цьому випадку друк флаєрів краще персональних запрошень, так як флаєром може скористатися кожен). Однією з характерних особливостей флаєра є також невелика площа, яка обмежує об'єм інформації що повідомляється. Зазвичай рекламні флаєри содерджат інформацію про назву заходу, його дату, час, місце і учасників, також часто містить схему проїзду і суму знижки, що надається пред'явнику.

 

 

{globalflash.gallery 9}

 

 

     Друк флаєрів - один з найпопулярніших методів реклами через простоту виготовлення і розповсюдження. Крім того, рекламні флаєри - відмінне рішення проблеми роздаткового матеріалу на різноманітних акціях.

     Наші дизайнери допоможуть створити флаєр, максимально привертає увагу, а значить, і потенційних клієнтів. Залежно від цільової аудиторії ми можемо створити флаєр або виключно інформаційний, або іміджевий. Інформаційні рекламні флаєри зазвичай чорно-білі й односторонні, але містять максимум корисної інформації. Іміджеві рекламні флаєри вже двосторонні, з оригінальним дизайном і застосуванням післядрукарської обробки - різання, фальцювання, бігування і т. д. Оскільки іміджеві рекламні флаєри повинні привертати увагу до заходу чи послуги, створення флаєра передбачатиме яскраві фарби і максимальну креативність дизайнерів. Наше обладнання дозволяє створити флаєр будь-якого формату і будь-якої складності дизайну.

 


   Друк флаєрів у нас це:

          
- Прийнятні ціни;

          
- Оперативність;

          
- Креативний підхід до дизайну;

          
- Безперечне якість.

Флаєр. Друк флаєрів

Флаєри. Друк флаєрів. Рекламні флаєри

Новости SEO

Лицензируемые изображения в Google Search...
15.08.2020

Лицензии на изображения – новый тип структурированных данных, поддержка которого появилась в Search Console от Google. Кроме того, благодаря инструменту Rich Results теперь также...

Ad Transparency Spotlight новый инструмент от...
05.08.2020

Ad Transparency Spotlight – так называется новый инструмент для проверки рекламы, началу работы которого вместе с обеспечением конфиденциальности пользовательских данных был...

Детальніше