Amistad.com.ua
Рейтинг веб-студии: 10/10
На основе 24 клиентских отзывов



Портфоліо

  

Изготовление сайтов

Розкажіть про свою компанію всьому світу, запропонуєте свій продукт/послугу.

Раскрутка сайтов

Ми не займаємося покупкою посилань. Виконуємо правильне просування сайту по пошукових системах!

Flash ролики

Флеш-ролик - один з найбільш поширених способів презентації в інтернеті. Створення флеш-роликів є важливого складового просуування в мережі Вашого проекту.

Визитки

Розробка, дизайн - Ваша візитна картка застаріла? Ми допоможемо в створенні нового стилю.

Разработка логотипа

Фірмовий знак, торгівельна марка, логотип - креатив забезпечений.

Буклет, печать буклетов

Дизайн і виготовлення - більш інформативний, ніж флаєр і має менше місця.

Флаер

Дизайн і виготовлення - рекламний флаєр компанії зобов'язаний бути красивіше, інформативніше, чим у конкурентів.

Фирменные бланки

Розробка і виготовлення -індивідуальний підхід, використання різних стилів.

Календари

Дизайн, виготовлення і друк календарів - створивши календар з елементами товарів Вашої компанії, Ви прив'язуєте людину, що дивиться на календар, обдумувати даний товар для покупки.

 

 

   У розділі «портфоліо» Ви зможете побачити все, що необхідне по таких запитах, як портфоліо просування, портфоліо просування сайтів, портфоліо сайти, портфоліо створення сайтів, портфоліо дизайн, портфоліо дизайн сайтів – тобто знайдете приклади дизайну сайтів, візиток, логотипів, а також фірмових бланків, буклетів і багато що інше. Наприклад, портфоліо просування (портфоліо просування сайтів) включає приклади успішного просування сайтів з детальним поясненням, які роботи проводилися для просування і з якою метою. Важливий нюанс – ми не просуваємо сайти шляхом покупки послань, оскільки подібне «просування» вже давно є марною тратою засобів і ресурсів. Ви зможете особисто переконатися, що всі наші портфоліо сайти займають топові місця – тобто просування виконане більш ніж професійно (терміни просування вказані). Портфоліо створення сайтів включає приклади практично будь-яких сайтів, які можна без проблем створити в нашій студії завдяки високому професіоналізму і креативності наших співробітників: це можуть бути як прості сайт-візитка або інформаційний сайт, так і корпоративний сайт і флеш-сайт або навіть більш складні у виконанні інтернет-магазин або портал. Словом, саме те, що потрібне Вам і Вашому бізнесу.
   Важливу частину портфоліо дизайну-студії «Амістад» конкретніше можна зазначити як портфоліо дизайн сайтів і розробки корпоративного стилю – це розробка логотипу, візитки, фірмові бланки, буклети, флаєри, календарі, а також розробка флеш-роліків, тобто все ті дрібниці, які власне і створюють індивідуальність компанії і мають бути виконані в єдиному ключі. Тут Ви можете побачити приклади безпосередньо дизайнерських рішень для всієї цієї друкарської продукції, а також переконаєтесь в якості і креативному підході.
   Ми створимо Ваш новий стиль (або відновимо старий) від і до, створивши не лише високопрофесійний зручний і оригінальний сайт, який розповість про Вас всьому світу. Ми також попрацюємо над «дрібницями» типа рекламної і представницької продукції – тобто поклопочемося про сприятливе для Вас враження при особистому і письмовому спілкуванні, не говорячи вже про рекламну продукцію, яка зробить Ваш бізнес відомим завдяки неповторній візуалізації.


Студія «Амістад». Робота з нами – застава Вашого процвітання! Звертайтеся вже зараз!

 

Портфоліо просування. Портфоліо просування сайтів. Портфоліо сайти. Портфоліо створення сайтів. Портфоліо дизайн. Портфоліо дизайн сайтів