Amistad.com.ua
Рейтинг веб-студии: 10/10
На основе 24 клиентских отзывовЯкісний англійський копірайтинг на рівні нейтів!

 

   Ви приймаєте рішення виводити свою компанію на більш високий рівень? Для цього необхідно використовувати дієвий метод - розповісти про себе на міжнародній мові. Практично 70% сайтів в інтернеті використовують копірайтинг англійською мовою, щоб зробити свій унікальний контент доступним по всьому світу.

 

   Ми пропонуємо послуги професійних копірайтерів, а також кваліфікованих перекладачів зі спеціальною освітою, які зможуть викласти переваги співпраці з вами на грамотному англійською мовою. Перед тим, як приступити до написання, копірайтер англійських текстів розбирається з тематикою і вникає в специфіку роботи. Вам нададуть статтю, яка не тільки буде високо ранжируватися в пошуку, але і виявиться корисною для іноземного користувача. Тексти ретельно вичитуються, що робить їх зрозумілими і цікавими для зарубіжних клієнтів.

 

   Ціна на рерайтинг і копірайтинг англійською залежить від кількості символів і складності тематики статті, проте завжди є можливість вибрати прийнятний для вашої компанії варіант наповнення сайту англомовними текстами за доступною ціною! В середньому текст розміром 1000 слів англійською копірайтер виконають протягом 3-х днів в залежності від складності тематики.

 

   Ми гарантуємо:

  • ясний, логічний і красивий англійський текст для всіх, хто вважає цю мову рідною;
  • відповідність тексту всім стандартам, прийнятим для сайтів англомовних країн;
  • вартість будь-якого проекту буде доступною навіть для вітчизняного ринку.

 

   Виконуючи роботу віддалено, англійська копірайтер підлаштовується під всі ваші вимоги і погоджує терміни на етапі формування замовлення. Тому ви завжди будете точно знати, коли отримаєте готову роботу.