Amistad.com.ua
Рейтинг веб-студии: 10/10
На основе 24 клиентских отзывовКопірайт. Копірайтинг

Для чого потрібен копірайтинг?

   Уявляєте скільки в світі сайтів? Дуже багато! Виділимо наприклад один напрямок "заправка картриджів". Сміливо можна стверджувати, що сайтів на дану тематику набагато менше. Але реально їх все ще дуже багато, так як кожна країна, кожне велике місто на планеті постійно користуєтсья цією послугою.

 

    А тепер уявіть, якщо текст на сайті буде у всіх однаковий (копірайтинг відсутній), нехай не поголовно у всіх, а скажімо 15%. Ці 15% сайтів отримали однакову текстову інформацію, так як їх власник і програміст просто скопіювали інформацію з якогось одного сайту. Та це плагіат. Можна за це відразу притягати до відповідальності. Але повернемося до теми розгляду "копірайт". По-перше відвідувач сайту відразу може помітити повторюваний текст, і всі сайти на яких він помітить однаковий текст він може сприйняти як неякісні. У слідстві, відвідувач просто закриє сайт і не замовить послугу. По-друге однаковий текст на багатьох сайтах призводить до того, що абсолютно всі ці сайти будуть відправлені в так званий додатковий індекс у google. Дані сайти вже не відображатимуться в пошуку відвідувачам, так як сайти мають однакову текстову інформацію, тобто не мають копірайт.

 

   Що б такого не відбувалося і що б google високо оцінив Ваш сайт необхідно, що б текст був ексклюзивним. Тобто Вам необхідний копірайт чи копірайт текстів.

   Саме послуги копірайтера допоможуть Вашому сайту вибратися з додаткового індексу google і піднятися над іншими сайтами при видачі в пошуку. Копірайтер ознайомиться з Вашим сайтом, з направленням в цілому, визначить ключові фрази за якими сайт буде просуватися в інтернет, а також проаналізує конкурентом. І тільки після всього перерахованого візьметься за копірайтинг текстів для Вашого сайту.

   Копірайтер повинен володіти багатьма якостями. Основним якістю, мабуть, варто відзначити те, що копірайтер повинен мати освіту філолога. Бо навіть геніальний написання тексту вимагає грамотності.

  У нашій студії Вам зможуть надати професійну допомогу  4 копірайтери.

 

   Послуги копірайтера (копірайт) за 1000 знаків:

 

- Копірайт текстів (написання текстів на сайт) - 80грн.;

- Рерайтинг - 50грн.;

- Seo-копірайтінг - 100грн.;

- Рекламний копірайтинг - 120грн.

 

 

 

Що таке SEO-копірайтинг ?

Види копірайтингу ?

Копірайт. Копірайтинг. Копірайтер. Копірайт текстів

Новости SEO

Обход блокировок рекламы сделал Mozilla одним из...
23.07.2019

«Злодейской» посчитали возможность браузера обходить государственные фильтры Объявлен список героев и злодеев сети по версии ежегодного конкурса ISPA (Ассоциации...

Создание параметризованных запросов в Google...
12.07.2019

Функционал Google Data Studio расширился возможностью создания параметризованных запросов: определения частью пользовательского запроса заданных именованных параметров,...

Детальніше