Amistad.com.ua
Рейтинг веб-студии: 10/10
На основе 24 клиентских отзывовВеб студія "Амістад"
Створення сайтів. Сео студія. копірайтинг

 

  На сьогоднішній день практично кожному відомо - вести бізнес, не вдавшись до такої послуги, як створення сайту, неможливо. Так як Інтернет - перше місце, куди всі ми звертаємося, якщо хочемо отримати послугу або ж придбати товар.

 

Тому, створення сайту - це одне з ключових напрямків веб студії "Amistad"

12 let ua
500 klientov ua

Переваги веб студії :


1. Мінімальний термін створення сайту 1 тиждень

 • при наявності всіх необхідних матеріалів

 

2. Ексклюзивний дизайн, з урахуванням Юзабіліті

 

3. Сайт створюється "Чистим кодом"

 • що означає, Ви отримуєте можливість якісно і швидко просувати сайт в пошукових системах

strelka У послугу « створення web-сайту» входить також підготовка до його просування в мережі Інтернет, тобто майбутня розкрутка сайту. Ця підготовка полягає в оптимізації розроблюваного сайту для пошукових систем, в яких буде проводитися розкрутка сайту.

 

Акція!    При замовленні сайту до 15.12.2018 Ви отримуєте знижку:
25% на Якісне Просування сайту в Гуглі
+ 1000 грн. на контекстну рекламу в Google!

І ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня

 

 Таким чином, Ви отримуєте комплексну послугу «створення і просування сайту», якій гарантовано будете задоволені, так як послуги нашої інтернет студії повністю відповідають такому важливому критерію, як оптимальне співвідношення ціни і якості.

 

Вартість послуг веб студії:

1. Сайт-візитка від 2500 грн.
2. Корпоративний сайт від 4000 грн.
3. Інформаційний сайт от 4500 грн.
4. Інтернет-магазин від 8000 грн.
5. Інформаційний портал від 10000 грн.

 

При замовленні послуги "розробка сайту" Ви отримуєте:

 

• Індивідуальний підхід;
• Висока якість виконання;
• Мінімальний термін створення сайту (1 тиждень - при наявності всіх матеріалів);
Оптимізацію сайту для популярних браузерів;
• Ексклюзивний дизайн, що підкреслює корпоративний стиль і рід діяльності;
• гарантійні (технічна підтримка сайту);
• Основу для ефективного просування товарів і послуг.

 

Студія веб дизайну «АМІСТАД» надає наступні послуги:

Створення сайтів (розробка веб сайту будь-якої складності): web-сайт, інформаційний сайт, сайт-візитка, фірмовий сайт компанії, інтернет-магазин, портал. А також модернізація сайту в Києві і по всій Україні.

Сео студія: "висновок сайту в ТОП " -   проводиться підбір ключових фраз, пов'язаних з Вашим товаром або послугою, відповідно пошукова система Google після індексації Вашого сайту при запиті цих ключових фраз видаватиме Ваш сайт в результатах пошуку в ТОП 10, ТОП 5 або ТОП 1. Чому Google? Ця найбільш популярна і вимоглива пошукова система, інші пошукові системи автоматично підхоплять популярність Вашого сайту і виведуть його раніше в свій ТОП 10, ТОП 5 або ТОП 1. Таким чином, наша сео студія за допомогою виконання пріоритетних завдань виконує також другорядні. Розкрутка веб сайтів - seo студія "Амістад" - гарантія розкрутки сайтів !


Інтернет-реклама - це просування товарів і послуг в мережі Інтернет через контекстну рекламу, банерну рекламу, написання статей на web-сайт, написання рекламних статей. Причому Ви можете бути впевнені, що сео студія «Амістад» створить для Вас рекламний або сео текст будь-якої складності.

 

Створення презентацій: розробка стратегії і виготовлення мультимедійних презентацій (PowerPoint, Flash). Представлення Ваших товарів і послуг, інформаційний або рекламний інструмент, що дозволяє користувачеві активно взаємодіяти з ним через елементи управління. Мета - донести до цільової аудиторії повноцінну інформацію про об'єкт презентації в зручній формі.

Дизайн і поліграфія : створення унікального і неповторного оформлення сайту, поліграфії, банерів, візиток, флаєрів, корпоративного стилю компанії, створення логотипу , а також додрукарська підготовка макетів компанії поліграфічної продукції, друк та доставка.

 

Копірайтинг - це професійна діяльність з написання рекламних та презентаційних текстів, а також статей для ефективного просування Вашого сайту та подання Вашого бізнесу в вигідному світлі серед конкурентів. Сео студія «Амістад» є колективом професіоналів і наші копірайтери - не виняток.

Інтернет веб студія - створення сайтів, сео розкручування, реклама сайтів

Детальніше ...

 

Наша веб студія пропонує Вам такі види дружніх відносин, як:
- клієнтські;
- або партнерські.

Хоч би якими були погода чи день тижня, ми завжди:
- зробимо ЦІКАВУ пропозицію;
- врахуємо БУДЬ-ЯКИЙ бюджет;
- знайдемо КОМПРОМІС;
- піднімемо НАСТРІЙ!

Наша інтернет студія - молода і перспективна!
Ідеї - свіжі!
Ціни - їстівні!

 

 Написання сайтів є дуже затребуваним і одночасно конкурентним напрямком бізнесу. Компанія, яка не має web-сайту, практично приречена на провал свого напряму діяльності, тому розробка веб сайту - це фактично створення "особи" компанії в мережі інтернет.

   Інтернет веб студія «Амістад» виконує такі роботи, як створення сайтів в Києві (а також розробка сайтів по всій Україні) в найкоротші терміни (від 1 тижня до 1 місяця - в залежності від складності дизайну, кількості сторінок, додаткових модулів і ін.). А наша seo студія з радістю наповнить Ваш новостворений сайт не тільки сприяє розкручуванню, але також цікавим інформативним контентом.

  Створення сайтів в Києві (Україна) може включати повний спектр додаткових послуг. До них відносяться розробка сайту, індивідуального дизайну, пошук хостингу, заповнення ресурсу контентом (так як ми не тільки веб-, ми ще й сео студія) і багато іншого. Розробка веб сайтів у співпраці з нами дозволить не тільки заощадити, але і вивести свою організацію на новий рівень.

   Написання сайту подібно створенню твора мистецтва, різниця тільки в тому, що в мистецтві часто виконує роботу одна особистість, а написання сайтів вимагає участі групи кваліфікованих фахівців.

 

  Якщо Вам необхідний сайт, відмітними особливостями якого були б унікальний дизайн і просте, що не вимагає яких-небудь додаткових знань управління, то найпростіше рішення тут - замовити у нас послугу «сайт під ключ». Кінцевий продукт «сайт під ключ» - це повністю готовий сайт з простим і зручним адмініструванням і основним набором всіх необхідних функцій, а також унікальні тексти, фотографії, оптимізація під просування і контекстну рекламу.

 

Замовляючи у нас послугу «сайт під ключ », Ви отримаєте:
• високий потенціал для подальшого просування;
• відмінні можливості для подальшої оптимізації при необхідності;
• унікальний дизайн;
• функціональність;
• унікальні тексти і фото.

... ... ...

    Висновок сайту в топ пошукових систем часто важкий і довгий процес - звичайно ж, це твердження стосується тільки "правильної розкрутки сайту". Однак сучасні способи і власні розробки допомагають нам здійснити висновок сайту в топ практично будь-якого і практично по будь фразі.

     Розкрутка інтернет сайту зараз дуже важлива, так як в процесі продовження кризи реклама дорога для всіх, журнали і газети потихеньку виходять з ужитку людей, основна маса вже використовує інтернет. Наші спрямовані дії призводять до того, щоб люди, які шукають потрібну інформацію в мережі інтернет, заходили саме до Вас на сайт. Розкрутка інтернет сайту збільшить і відвідуваність сайту, і впізнаваність як Вашої компанії, так і подається Вами бренду на ринку.

     Послуги веб-студії "Амістад" - це перш за все якість, красивий код для пошукових систем і дотримання термінів виконання.

... ... ...

 

Оформити заявку

 

 Ми працюємо не тільки по м.Київ та по Україні, а й по всьому Світу!

Ми пропонуємо Вам співпрацю для досягнення Вашого Успіху!

Для каталогів компаній, провайдерів інтернет і дощок оголошень

спеціальне смачне пропозицію на послуги веб студії!

Офіс в центрі міста Київ. Розкрутка інтернет сайту.

 

 

Новости SEO

Прослушка Google записей Assistant прекращена
12.08.2019

Голосовые записи помощника Google Assistant больше не будут прослушиваться. Это решение компании Google было принято после того, как недавно анализировавшие аудиозаписи эксперты...

СЕО-новости недели
06.08.2019

Все самые горячие новости недели читайте ниже. Google усовершенствовал возможность отображения только новых результатов благодаря обновлению проверяющего актуальность данных...

Детальніше