Amistad.com.ua
Рейтинг веб-студии: 10/10
На основе 24 клиентских отзывовВеб студія "Амістад"
Створення сайтів. Сео студія. копірайтинг

 

  На сьогоднішній день практично кожному відомо - вести бізнес, не вдавшись до такої послуги, як створення сайту, неможливо. Так як Інтернет - перше місце, куди всі ми звертаємося, якщо хочемо отримати послугу або ж придбати товар.

 

Тому, створення сайту - це одне з ключових напрямків веб студії "Amistad"

12 let ua
500 klientov ua

Переваги веб студії :


1. Мінімальний термін створення сайту 1 тиждень

 • при наявності всіх необхідних матеріалів

 

2. Ексклюзивний дизайн, з урахуванням Юзабіліті

 

3. Сайт створюється "Чистим кодом"

 • що означає, Ви отримуєте можливість якісно і швидко просувати сайт в пошукових системах

strelka У послугу « створення web-сайту» входить також підготовка до його просування в мережі Інтернет, тобто майбутня розкрутка сайту. Ця підготовка полягає в оптимізації розроблюваного сайту для пошукових систем, в яких буде проводитися розкрутка сайту.

 

Акція!    При замовленні сайту до 15.09.2020 Ви отримуєте знижку:
25% на Якісне Просування сайту в Гуглі
+ 1000 грн. на контекстну рекламу в Google!

І ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня

 

 Таким чином, Ви отримуєте комплексну послугу «створення і просування сайту», якій гарантовано будете задоволені, так як послуги нашої інтернет студії повністю відповідають такому важливому критерію, як оптимальне співвідношення ціни і якості.

 

Вартість послуг веб студії:

 

Створення сайту під ключ від 20000грн.

Створення сайту Bitrix від 25000грн

Сайт-візитка від 8000 грн.
Корпоративний сайт від 10000 грн.
Інформаційний сайт від 12000 грн.
Інтернет-магазин від 25000 грн.
Інформаційний портал від 40000 грн.

 

При замовленні послуги "розробка сайту" Ви отримуєте:

 

• Індивідуальний підхід;
• Висока якість виконання;
• Мінімальний термін створення сайту (1 тиждень - при наявності всіх матеріалів);
Оптимізацію сайту для популярних браузерів;
• Ексклюзивний дизайн, що підкреслює корпоративний стиль і рід діяльності;
• гарантійні (технічна підтримка сайту);
• Основу для ефективного просування товарів і послуг.

 

Студія веб дизайну «АМІСТАД» надає наступні послуги:

Створення сайтів (розробка веб сайту будь-якої складності): web-сайт, інформаційний сайт, сайт-візитка, фірмовий сайт компанії, інтернет-магазин, портал. А також модернізація сайту в Києві і по всій Україні.

Сео студія: "висновок сайту в ТОП " -   проводиться підбір ключових фраз, пов'язаних з Вашим товаром або послугою, відповідно пошукова система Google після індексації Вашого сайту при запиті цих ключових фраз видаватиме Ваш сайт в результатах пошуку в ТОП 10, ТОП 5 або ТОП 1. Чому Google? Ця найбільш популярна і вимоглива пошукова система, інші пошукові системи автоматично підхоплять популярність Вашого сайту і виведуть його раніше в свій ТОП 10, ТОП 5 або ТОП 1. Таким чином, наша сео студія за допомогою виконання пріоритетних завдань виконує також другорядні. Розкрутка веб сайтів - seo студія "Амістад" - гарантія розкрутки сайтів !


Інтернет-реклама - це просування товарів і послуг в мережі Інтернет через контекстну рекламу, банерну рекламу, написання статей на web-сайт, написання рекламних статей. Причому Ви можете бути впевнені, що сео студія «Амістад» створить для Вас рекламний або сео текст будь-якої складності.

 

Створення презентацій: розробка стратегії і виготовлення мультимедійних презентацій (PowerPoint, Flash). Представлення Ваших товарів і послуг, інформаційний або рекламний інструмент, що дозволяє користувачеві активно взаємодіяти з ним через елементи управління. Мета - донести до цільової аудиторії повноцінну інформацію про об'єкт презентації в зручній формі.

Дизайн і поліграфія : створення унікального і неповторного оформлення сайту, поліграфії, банерів, візиток, флаєрів, корпоративного стилю компанії, створення логотипу , а також додрукарська підготовка макетів компанії поліграфічної продукції, друк та доставка.

 

Копірайтинг - це професійна діяльність з написання рекламних та презентаційних текстів, а також статей для ефективного просування Вашого сайту та подання Вашого бізнесу в вигідному світлі серед конкурентів. Сео студія «Амістад» є колективом професіоналів і наші копірайтери - не виняток.

Інтернет веб студія - створення сайтів, сео розкручування, реклама сайтів

Детальніше ...

 

Наша веб студія пропонує Вам такі види дружніх відносин, як:
- клієнтські;
- або партнерські.

Хоч би якими були погода чи день тижня, ми завжди:
- зробимо ЦІКАВУ пропозицію;
- врахуємо БУДЬ-ЯКИЙ бюджет;
- знайдемо КОМПРОМІС;
- піднімемо НАСТРІЙ!

Наша інтернет студія - молода і перспективна!
Ідеї - свіжі!
Ціни - їстівні!

 

 Написання сайтів є дуже затребуваним і одночасно конкурентним напрямком бізнесу. Компанія, яка не має web-сайту, практично приречена на провал свого напряму діяльності, тому розробка веб сайту - це фактично створення "особи" компанії в мережі інтернет.

   Інтернет веб студія «Амістад» виконує такі роботи, як створення сайтів в Києві (а також розробка сайтів по всій Україні) в найкоротші терміни (від 1 тижня до 1 місяця - в залежності від складності дизайну, кількості сторінок, додаткових модулів і ін.). А наша seo студія з радістю наповнить Ваш новостворений сайт не тільки сприяє розкручуванню, але також цікавим інформативним контентом.

  Створення сайтів в Києві (Україна) може включати повний спектр додаткових послуг. До них відносяться розробка сайту, індивідуального дизайну, пошук хостингу, заповнення ресурсу контентом (так як ми не тільки веб-, ми ще й сео студія) і багато іншого. Розробка веб сайтів у співпраці з нами дозволить не тільки заощадити, але і вивести свою організацію на новий рівень.

   Написання сайту подібно створенню твора мистецтва, різниця тільки в тому, що в мистецтві часто виконує роботу одна особистість, а написання сайтів вимагає участі групи кваліфікованих фахівців.

 

  Якщо Вам необхідний сайт, відмітними особливостями якого були б унікальний дизайн і просте, що не вимагає яких-небудь додаткових знань управління, то найпростіше рішення тут - замовити у нас послугу «сайт під ключ». Кінцевий продукт «сайт під ключ» - це повністю готовий сайт з простим і зручним адмініструванням і основним набором всіх необхідних функцій, а також унікальні тексти, фотографії, оптимізація під просування і контекстну рекламу.

 

Замовляючи у нас послугу «сайт під ключ », Ви отримаєте:
• високий потенціал для подальшого просування;
• відмінні можливості для подальшої оптимізації при необхідності;
• унікальний дизайн;
• функціональність;
• унікальні тексти і фото.

... ... ...

    Висновок сайту в топ пошукових систем часто важкий і довгий процес - звичайно ж, це твердження стосується тільки "правильної розкрутки сайту". Однак сучасні способи і власні розробки допомагають нам здійснити висновок сайту в топ практично будь-якого і практично по будь фразі.

     Розкрутка інтернет сайту зараз дуже важлива, так як в процесі продовження кризи реклама дорога для всіх, журнали і газети потихеньку виходять з ужитку людей, основна маса вже використовує інтернет. Наші спрямовані дії призводять до того, щоб люди, які шукають потрібну інформацію в мережі інтернет, заходили саме до Вас на сайт. Розкрутка інтернет сайту збільшить і відвідуваність сайту, і впізнаваність як Вашої компанії, так і подається Вами бренду на ринку.

     Послуги веб-студії "Амістад" - це перш за все якість, красивий код для пошукових систем і дотримання термінів виконання.

... ... ...

 

Оформити заявку

 

 Ми працюємо не тільки по м.Київ та по Україні, а й по всьому Світу!

Ми пропонуємо Вам співпрацю для досягнення Вашого Успіху!

Для каталогів компаній, провайдерів інтернет і дощок оголошень

спеціальне смачне пропозицію на послуги веб студії!

Офіс в центрі міста Київ. Розкрутка інтернет сайту.

 

 

Новости SEO

Лицензируемые изображения в Google Search...
15.08.2020

Лицензии на изображения – новый тип структурированных данных, поддержка которого появилась в Search Console от Google. Кроме того, благодаря инструменту Rich Results теперь также...

Ad Transparency Spotlight новый инструмент от...
05.08.2020

Ad Transparency Spotlight – так называется новый инструмент для проверки рекламы, началу работы которого вместе с обеспечением конфиденциальности пользовательских данных был...

Детальніше