Amistad.com.ua
Рейтинг веб-студии: 10/10
На основе 24 клиентских отзывовСтворення сайта (Київ). Розробка сайту.

    На сьогоднішній день практично кожному відому – вести бізнес, не вдавшися до послуги "створення сайта", неможливо. Так як Інтернет – перше місце, куди всі мы звертаємося, якщо хочимо отримати послугу чи ж придбати товар, наприклад, купити кондиціонер, заказати піцу, вибрати свадібне плаття, сробити ремонт чи навіть підібрати новий ошийник для свого улюбленого питомця!

    Створення сайта – це одне с наших основних напрявків. При створенні сайта, наші спеціалісти стараються максимально уявити, що хоче отримати замовник для успішного ведення бізнесу, а також порадити, як сробити його сайт більш зручним як для замовника, так і для його відвідувачів.

    До послуги «Стваорення сайта» входить також підготовка до просування сайта в мережі Інтернет, тобто майбутня розрутка сайта.

    Ця підготовка складаеться з оптимізації разробляемого сайта для пошукових систем, в яких буде розкручуватися сайт. 

    Таким чином, Вы отримуєте комплексну послугу «створення та просування сайта», якою будете задовілени, так як послуги нашої компанії повністю відповідають критерію "вартість та якість".

При замовленні послуги "розробка сайту" Вы отримуєте:


- індивідуальний підхід;
- високу якість виконання;
- мінімальний строк створення сайта (1 тиждень - при наявності усіх матеріалів);
- оптимізація сайті для популярних браузерів;
- ексклюзивний дизайн, подкреслюваючий корпоративний стиль та рід діяльності;
- гарантійне обслуговування (технічна підтримка сайта);
- основу для ефективного просування товарів та послуг.

    Перед тим, як замовити послугу "створення сайта", пропонуємо Вам ознайомитися з деякими нашими роботами - в розділі ПОРТФОЛІО.

 

     Наша студія здійснює якісне створення сайта. Ми відповідально підходимо до кожного замовлення і дотримуємося політики доступності своїх цін. Можлива розрабка сайту, такого як сайта-візитки по шаблону, чи розрабка складного корпоративного сайту. Команда професіоналів береться за будь-які проекти, незалежно від їх рівня складності. Всі роботи виконуються максимально якісно і оперативно. Ми бережемо свою репутацію професіоналів і завжди надаємо відповідний результат в точно обумовлені терміни.

 

 

Створення сайтів (Київ). Створення web-сайту. Розробка сайту

Новости SEO

Ошибка soft 404 для страниц товаров – Google...
16.02.2019

Наличие на страничке отметки «больше недоступен» на устаревших страничках товаров может стать причиной ошибки soft 404 в Google. Очередную из уже ставших традицией встреч...

Плохой сайт – причина негативного восприятия...
08.02.2019

Некачественно разработанный сайт может стать причиной недоверия к бренду у 81% юзеров. К такому выводу в результате проведенного среди граждан Соединенных Штатов опроса пришли...

Детальніше